15 grudnia uczniowie klas VII i VIII wzięli udział w wycieczce do Krakowa.
1 grudnia obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Z tej okazji zorganizowano specjalną akcję edukacyjną, której celem było utrwalenie umiejętności matematycznych w atrakcyjnej i zabawowej formie.
8 grudnia w naszej szkole odbył się etap szkolny konkursu recytatorskiego pod hasłem: „Piękna nasza Polska cała”, skierowany do uczniów klas I-III.
"Mikołaju, Mikołaju, siwą brodę masz. Jak Cię w brodę pocałuje, to mi prezent dasz!"
28 listopada 2025 roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Pluszowego Misia – święto pełne ciepła, uśmiechu i wspólnej zabawy.

27 listopada w naszej szkole świętowaliśmy andrzejki, które upłynęły w atmosferze radości i wspólnej zabawy.
14 listopada obchodzimy co roku Światowy Dzień Cukrzycy, a listopad jest miesiącem świadomości o cukrzycy. W ramach kampanii podejmujemy w szkole działania edukacyjne zwiększające świadomość społeczną wobec choroby.
Czytaj więcej: Sukces naszych uczniów w konkursie InstaLogik
18 listopada w 111. rocznicę bitwy pod Krzywopłotami, Bydlinem i Załężem, odbył się w Szkole Podstawowej w Dłużcu uroczysty finał Powiatowego Konkursu historyczno- plastyczno- literackiego.
Akcja promująca życzliwość w szkole odbyła się pod hasłem - „ŻYCZLIWOŚĆ PODZIELONA TO ŻYCZLIWOŚĆ POMNOŻONA”.