Konkurs „Każda kropla ma swoją drogę. Poprowadź kropelkę Jadzię! Odkryj wodną przygodę i pomóż jej dotrzeć do kranu”
![]()
W konkursie plastycznym wzięli udział wszyscy uczniowie z kl. II,
ale do etapu gminnego zakwalifikowali się: Ola Rachwał, Ania Trzesińska, Natalia Kałwa, Marcel Kozieł, Maja Kucharska, Bartek Ławik, Zuzia Bielach, Natalia Rogowska, Joasia Koterba, Wojtek Pacia, Hania Oleksy.
Niezmiernie miło nam poinformować, że:
II miejsce zajęła Anna Trzesińska z kl. II
a wyróżnienia zdobyły:
Ola Rachwał z kl. II i Ala Habryn kl.I
Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 9 kwietnia br. podczas V Małopolskich Dni dla Klimatu, które odbyły się nad Zalewem Wolbromskim. Pisaliśmy o tym TUTAJ.
Uczestnicy konkursu wykazali się godną pochwały wrażliwością na problem ochrony środowiska, a zwłaszcza na obieg wody w przyrodzie.
Wszystkim uczniom uczestniczącym w konkursie gratulujemy kreatywności, dbałości o szczegóły i staranności w pracy plastycznej. Życzymy rozwijania talentu!
Renata Chmielarz i Barbara Wolczyńska












