Miło nam poinformować, że nasza szkoła wzięła udział w I powiatowym konkursie „Matematyczne Sudoku”, który organizowany był dla uczniów klas 7 i 8.
W etapie szkolnym, przeprowadzonym 30 marca, wyłoniono trzy reprezentantki, które uzyskały najlepsze wyniki i zakwalifikowały się do dalszego etapu:
Adriannę Bielach i Aleksandrę Bielach z klasy 8 oraz Maję Gaweł z klasy 7.
Etap powiatowy odbył się 10 kwietnia w Zespole Szkół nr 4 w Olkuszu. W rywalizacji wzięło udział aż 42 uczestników z różnych szkół powiatu. Z dumą informujemy, że Ada zdobyła w tym etapie wyróżnienie.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestniczkom oraz życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu matematycznych pasji!












