Dzień bez plecaka w naszej szkole
W kwietniu w naszej szkole odbył się wyjątkowy „Dzień bez plecaka”, który dostarczył wszystkim wielu powodów do uśmiechu.
Tego dnia uczniowie przynieśli swoje książki i przybory w najbardziej pomysłowych „zastępstwach” plecaków. Na korytarzach można było zobaczyć walizki, opony, ramy od samochodów, skrzynki narzędziowe, a nawet… szafki czy koszyki na zakupy!
Celem wydarzenia było nie tylko pobudzenie kreatywności, ale także integracja społeczności szkolnej i wprowadzenie odrobiny luzu do codziennej nauki. Pomysłowość uczniów przeszła najśmielsze oczekiwania.
Opiekun SU- Anna Jaźwiec












